Projektový den na téma SV. VÁCLAV

Projektový den SV. VÁCLAV ZŠ Jarošova Havířov

Jak jste se na našich stránkách již mohli dočíst, 26.10.2024 se ve škole konal projektový den na téma SV. VÁCLAV. Ráda bych touto cestou poděkovala Amálce S. z 5. třídy, která nás svým nápadem uspořádat výtvarnou soutěž inspirovala. Také všem kolegům, že pro své žáky připravili zajímavé aktivity a žákům za jejich zájem a zapojení se do programu.

V galerii můžete vidět ukázku prací žáků z 1. stupně. Každá třída pojala výtvarnou část jedinečný způsobem. Někteří malovali portrét panovníka, jiní tvořili zlaté mince, další malovali symboly české státnosti, jiní je dokonce tvořili z papíru. Všichni se pak seznámili s příběhem knížete Václava a s jeho odkazem.

Těšíme se na další projektové dny a vaše nápady na aktivity a soutěže, díky kterým budujeme ve škole příjemné prostředí a pocit sounáležitosti.

Mgr. Michaela Chlebounová, školní psycholožka